Społeczność pyta i radzi. Społeczność pyta i radzi. Dodaj do ulubionych »
Liczba pytań: 17894 Liczba odpowiedzi: 158841

Leki / C (52)

  • Codipar 500 mg x 24 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, mączka ziemniaczana, poliwinylopyrol...

  • Coldrex maxgrip c x 24 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka preparatu Coldrex zawiera: paracetamol 500 mg, kofeina 25 mg, chlorowodorek fenylefryny 5 mg, wodzian terpinu 20 mg, kw...

  • Coldrex maxgrip c x 12 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka preparatu Coldrex zawiera: paracetamol 500 mg, kofeina 25 mg, chlorowodorek fenylefryny 5 mg, wodzian terpinu 20 mg, kw...

  • Cirrus x 14 tabl o przedłużonym uwalnianiu »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 5 mg dichlorowodorku cetyryzyny o niemodyfikowanym uwalnianiu + 120 mg chlorowodorku pseudoefedryny o przedłużo...

  • Cirrus x 6 tbl o przedłużonym uwalnianiu »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 5 mg dichlorowodorku cetyryzyny o niemodyfikowanym uwalnianiu + 120 mg chlorowodorku pseudoefedryny o przedłużo...

  • Chlorchinaldin porzeczkowy do ssania x 20 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 2 mg chlorchinaldolu oraz substancje pomocnicze (corrigens smakowy).WskazaniaStany zapalne jamy ustnej, dziąseł...

  • Cevikap 100 mg/1 ml - krople vit. c 30 ml »

    SkładSubstancja czynna: 1 ml roztworu zawiera 100 mg kwasu askorbowego (1 kropla zawiera 5 mg).Wskazania Stany zwiększonego zapotrzebowania organizmu na w...

  • Coldrex maxgrip x 5 sasz »

    SkładSubstancja czynna: 1 saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 40 mg kwasu askorbowego.WskazaniaColdrex MaxGrip jest w...

  • Cyclo 3 fort 150 mg x 30 kaps »

    SkładSubstancja czynna: suchy wyciąg z Ruszczyka kolczastego (Rusci aculeati extr. siccum) otrzymany za pomocą ekstrakcji wodno-alkoholowej i zawierający ...

  • Cholinex bez cukru x 16 pastylek »

    SkładSubstancja czynna: 1 pastylka o ciężarze 3,5 g zawiera substancję czynną: salicylan choliny 150 mg. Lek nie zawiera środków konserwujących oraz barwn...

  • Coldrex hot-rem porzeczkowy x 10 sasz »

    SkładSubstancja czynna: 1 saszetka zawiera 5g preparatu o składzie: paracetamol 750 mg; chlorowodorek fenylefryny 10 mg; kwas askorbinowy 70 mg.WskazaniaL...

  • Coldrex hot-rem cytrynowy x 10 sasz »

    SkładSubstancja czynna: 1 saszetka zawiera 5g preparatu o składzie: paracetamol 750 mg; chlorowodorek fenylefryny 10 mg; kwas askorbinowy 70 mg.WskazaniaL...

  • Codipar 500 mg x 50 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, mączka ziemniaczana, poliwinylopyrol...

  • Castagnus x 30 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 45 mg suchego ekstraktu z niepokalanka mnisiego oraz substancje pomocnicze: solani amylum, lactosum, polyvidonu...

  • Calperos 1000 mg x 100 kaps »

    SkładSubstancja czynna: 1 kapsułka zawiera 1000 mg węglanu wapnia, co odpowiada 400 mg jonów wapnia oraz substancje pomocnicze: magnezu stearynian, talk, ...

  • Cynacholin 100 g »

    SkładSubstancja czynna: Cynarae extractum fluidum (0,8:1) - 100 ml. Preparat jest wyciągiem etanolowym z ziela karczocha, zawiera nie mniej niż 0,25% (m/m...

  • Calperos 500 mg x 30 kaps »

    SkładSubstancja czynna: 1 kapsułka zawiera 500 mg węglanu wapnia, co odpowiada 200 mg jonów wapnia oraz substancje pomocnicze: magnezu stearynian, talk, d...

  • Calperos 1000 mg x 30 kaps »

    SkładSubstancja czynna: 1 kapsułka zawiera 1000 mg węglanu wapnia, co odpowiada 400 mg jonów wapnia oraz substancje pomocnicze: magnezu stearynian, talk, ...

  • Cetebe 500 mg x 30 kaps »

    SkładSubstancja czynna: 1 kapsułka zawiera kwas askorbowy (wit. C) - 500 mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, skrobia kukurydziana, kwas stearynowy, ...

  • Calcium 500 d proszek musujący x 30 saszetek »

    Skład:Jedna saszetka zawiera: 500 mg wapnia w postaci laktoglukonianu wapnia (3,875 g) 250 j.m. cholekalcyferolu 60 mg kwasu askorbowego Działanie:Calciu...

  • Cholinex x 16 pastylek »

    SkładSubstancja czynna: 1 pastylka o ciężarze 3,5 g zawiera substancję czynną: salicylan choliny 150 mg. Lek nie zawiera środków konserwujących oraz barwn...

  • Coldrex hot-rem porzeczkowy x 5 sasz »

    SkładSubstancja czynna: 1 saszetka zawiera 5g preparatu o składzie: paracetamol 750 mg; chlorowodorek fenylefryny 10 mg; kwas askorbinowy 70 mg.WskazaniaL...

  • Cromohexal aerozol do nosa 30 ml »

    SkładSubstancja czynna: 1 dawka aerozolu (0,14 ml) zawiera 2,8 mg kromoglikanu disodowego.WskazaniaSezonowy i całoroczny alergiczny nieżyt nosa. Działanie...

  • Cravisol 100 g »

    SkładSubstancja czynna: 100 ml preparatu zawiera: Crataegi intractum - 50 ml, Melissae intractum - 35 ml, Visci intractum - 15 ml.WskazaniaPomocniczo w sc...

  • Capsigel n 40 g »

    SkładSubstancja czynna: 100 g emulsji zawiera: kapsaicyna (Capsaicinum – wanililoamid kwasu nonylowego) 0,05 g; kwas salicylowy (Acidum salicylicum)...

  • Cromohexal krople oczne 10 ml »

    SkładSubstancja czynna: 1 ml kropli do oczu zawiera 20 mg kromoglikanu disodowego.WskazaniaAlergiczne, ostre i przewlekłe zapalenie spojówek, wiosenne zap...

  • Contractubex żel 20 g »

    SkładSubstancja czynna: 100 g żelu zawiera: Ext. Cepae 10,0 g, Heparin -Natr. 5 0001.E., alantoina 1,0 g, 150 mg metylo - 4 -hydroksybenzoesanu pod postac...

  • Cynarex x 30 tabl »

    SkładSubstancja czynna: wyciąg suchy z ziela karczocha ( Cynarae herba extractum siccum ) - 250 mg oraz substancje pomocnicze:skrobia ziemniaczana, glukoz...

  • Cholesol płyn 100 g »

    SkładSubstancja czynna: Ekstrakt z : Frangulae cort.; Equiseti herb.; Rosae fruct.; Chamomillae anth.; Coriandri fruct.; Juniperi fruct. Polygoni avic. he...

  • Cholamid 500 mg x 30 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 500 mg hydroksymetyloamidu kwasu nikotynowego.Wskazania Stany zapalne pęcherzyka i dróg żółciowych, kolka wątro...

  • Chlorchinaldin VP 2 mg x 20 tabl do ssania »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 2 mg chlorchinaldolu.WskazaniaStany zapalne jamy ustnej, dziąseł, pleśniawkach oraz grzybicy jamy ustnej i gard...

  • Cebion 100 mg/1 ml krople 30 ml »

    SkładSubstancja czynna: 1 ml (ok. 20 kropli) zawiera 100 mg kwasu askorbowego (witaminy C).Wskazania Stany zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C: cho...

  • Cardiamid krople 15 ml »

    SkładSubstancja czynna: 1 ml zawiera 250 mg niketamidu.WskazaniaPomocniczo w zapobieganiu zapaściom i omdleniom, w przypadku niskiego ciśnienia krwi. Dzia...

  • Cukierki głogowe 50 g »

    SkładSubstancja czynna: cukier, syrop glukozowy, kwas winowy, mleko pełne, ekstrakt z liści i kwiatów głogu, czarna porzeczka, ekstrakt z papryki-barwnik....

  • Cicatridina x 10 globulek »

    SkładSubstancja czynna: Sól sodowa kwasu hialuronowego 5 mg, Centella Asiatica - ekstrakt olejowy 60 mg, wyciąg olejowy z nagietka, wyciąg olejowy z aloes...

  • Chrom z zieloną herbatą x 30 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera: 30 mg ekstraktu z zielonej herbaty, 9mg cynku (glukonian cynku), 1,2 mg witaminy B6 (chlorowodorek pirydoksyny...

  • Chrom plus naturell 200 mcg x 50 tbl »

    SkładSubstancja czynna: Składniki czynne: Glukomannan - 150mg (błonnik roślinny pozyskany z Amorphophallus konjac), Chrom organiczny - 200mcg (chelat amin...

  • Capivit sun system x 30 kaps »

    Wskazania Przyjmowanie preparatu Capivit sun system jest szczególnie zalecane w celu: ochrony komórek skóry przed szkodliwym działaniem promieni UV, spowo...

  • Cerumex krople do uszu na woszczek 15 ml »

    WskazaniaCerumex polecany jest do rozmiękczania i usuwania korków woszczynowych oraz zachowania higieny przewodu słuchowego zewnętrznego. DziałanieCerumex...

  • Corsodyl 0,1% płyn do płukania jamy ustnej 200 ml »

    Wskazania Leczenie zapalenia dziąseł spowodowane przez kamień nazębny i paradontozę. Zapobieganie tworzeniu się kamienia nazębnego i poprawianie higieny j...

  • Ciśnieniomierz zegarowy intermed hs 50a »

    DziałanieKlasyczny aparat do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu. Mankiet nylonowy zapinany na rzep. W zestawie słuchawki. Zakres pomiaru: 0-300 mmHg. ...

    1 opinia Odpowiedz
  • Cardiomin b6 x 60 tabl powlekanych »

    Skład:1 tabletka zawiera: wapń (węglan wapnia) 250 mg, magnez (tlenek magnezu) 125 mg, potas (chlorek potasu) 150 mg, wit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny) ...

  • Ceralan - emolient półtłusty 30 g »

    Wskazania CERALAN zachowuje dużą wchłanialność i dobrze się rozsmarowuje. Zawiera występujące w zdrowym naskórku ceramidy, które wiążą ze sobą komórki nas...

  • Chrom+b3 naturkaps x 60 kaps »

    SkładSubstancja czynna: Nikotynamid 15,0 mg (83% realizacji zalecanego dziennego spożycia), Chlorek chromu 0,256 mg(eqv. 50 mcg Cr).Wskazania Składniki pr...

  • Corega tabs bio formula x 136 tabl »

    SkładSodium bicarbonate, Citric acid, Potassium caroate (Potassium monopersulfate), Sodium carbonate, Sodium carbonate peroxide, TAED, Sodium benzoate, PE...

  • Calcium c x 12 tabl musujących o smaku pomarańczowym (pliva kraków) »

    SkładSubstancja czynna: CALCIUM C musująca o smaku pomarańczowym zawiera laktoglukonian wapnia i kwas askorbidowy.WskazaniaStany zwiększonego zapotrzebowa...

  • Colon c granulat 180g + 20g »

    WskazaniaColon C reguluje pracę jelit, zapobiega zaparciom, dostarcza błonnika i przyjaznych bakterii. DziałanieColon C sporządzony jest z naturalnych skł...

    1 opinia Odpowiedz
  • Cynk organiczny x 50 tabl do ssania »

    WskazaniaCynk organiczny uzupełnia dietę w cynk dzięki formie organicznego chelatu dłużej pozostaje na śluzówkach jamy ustnej i gardła. Cynk hamuje wzrost...

  • Ciśnieniomierz tensoval compact »

    DziałanieJest to wysokiej klasy, nowy, półautomatyczny aparat do mierzenia ciśnienia tętniczego krwi. Tensoval Compact to najnowszy model, właśnie wprowad...

  • Ciśnieniomierz tensoval comfort »

    DziałanieAparat do pomiaru ciśnienia krwi Tensoval