Społeczność pyta i radzi. Społeczność pyta i radzi. Dodaj do ulubionych »
Liczba pytań: 17840 Liczba odpowiedzi: 157209

Leki / G (16)

  • Gripex max x 10 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabl. zawiera 500 mg paracetamolu, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny i 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu.WskazaniaKrótkotrwał...

  • Gripex noc x 12 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabl. powl. zawiera 500 mg paracetamolu, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny, 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu i 2 mg maleinia...

  • Ginkofar forte x 60 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 80 mg wyciagu suchego z liści miłorzebu japońskiego, standaryzowanego na zawartość 24% ginkoflawonoglikozydów o...

    1 opinia Odpowiedz
  • Grypostop x 24 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabl. powl. zawiera 325 mg paracetamolu, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny, 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu.WskazaniaDoraźn...

  • Grypostop x 12 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabl. powl. zawiera 325 mg paracetamolu, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny, 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu.WskazaniaDoraźn...

  • Gripex noc x 6 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabl. powl. zawiera 500 mg paracetamolu, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny, 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu i 2 mg maleinia...

  • Gealcid x 40 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 350 mg kwasu alginowego, 120 mg wodorowęglanu sodu, 100 mg wodorotlenku glinu, w tym 35 mg jonów glinu i 33 mg ...

  • Gealcid x 24 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 350 mg kwasu alginowego, 120 mg wodorowęglanu sodu, 100 mg wodorotlenku glinu, w tym 35 mg jonów glinu i 33 mg ...

  • Guajazyl syrop 150 g »

    SkładSubstancja czynna: 1 łyżka stołowa (15 ml) zawiera 375 mg gwajafenezyny oraz etylu hydroksybenzoesan, czerwień koszenilową, około 562 mg etanolu oraz...

  • Gripex x 24 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 325 mg paracetamolu, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny i 10 mg bromowodorku dekstrometorfanu.WskazaniaKrótkotr...

    1 opinia Odpowiedz
  • Gripex x 12 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 325 mg paracetamolu, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny i 10 mg bromowodorku dekstrometorfanu.WskazaniaKrótkotr...

  • Ginkofar 40 mg x 60 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 40 mg wyciągu suchego z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo bilobae fol.extr. siec), zawierającego 24% ginkgo-f...

  • Ginkofar 40 mg x 20 tabl »

    SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 40 mg wyciągu suchego z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo bilobae fol.extr. siec), zawierającego 24% ginkgo-f...

  • Guajazyl syrop 200 g »

    SkładSubstancja czynna: 1 łyżka stołowa (15 ml) zawiera 375 mg gwajafenezyny oraz etylu hydroksybenzoesan, czerwień koszenilową, około 562 mg etanolu oraz...

  • Glosal na suche gardło x 250 dawek »

    SkładSubstancja czynna: wyciąg z chodrus crispus, sole mineralne, woda oczyszczona, aromaty naturalne.Wskazania Preparat GLOSAL znosi uczucie suchości gar...

    2 opinie Odpowiedz
  • Galomega x 100 kaps »

    SkładSubstancja czynna: w jednej kapsułce znajduje się 350,0 mg oleju z mięśni ryb o zawartości min. 30% kwasów tłuszczowych omega-3 w tym 18% kwasu eikoz...

    1 opinia Odpowiedz