Społeczność pyta i radzi. Społeczność pyta i radzi. Dodaj do ulubionych »
Liczba pytań: 16240 Liczba odpowiedzi: 132510
Kategoria: Ginekolog
karolina
karolina [02.07.11, 13:49]
Odpowiedzi 2

Ból jajników przy tabletkach antykoncepcyjnych.

Stosuję antykoncepcję hormonalną 4 lata. Czasami odczuwam ból jajników. Czy to normalne przy antykoncepcji hormonalnej? Proszę o odp.

Najlepsza odpowiedź

Nie podoba mi się 30% Podoba mi się! 70% (12 - 28)
soba soba [02.07.11, 15:25]
cytuj zgłoś link
Raczej nie...a stosowałaś odpowiednie przerwy w ich stosowaniu? radziłabym ci iśc do ginekologa bo ztym nie ma żartów..

Pozostałe wypowiedzi

  • Nie podoba mi się 30% Podoba mi się! 70% (12 - 28)
    soba najlepsza soba [02.07.11, 15:25]
    cytuj zgłoś link
    Raczej nie...a stosowałaś odpowiednie przerwy w ich stosowaniu? radziłabym ci iśc do ginekologa bo ztym nie ma żartów..
  • Nie podoba mi się 77% Podoba mi się! 23% (30 - 9)
    gość gość [02.07.11, 15:38]
    cytuj zgłoś link
    soba
    Raczej nie...a stosowałaś odpowiednie przerwy w ich stosowaniu? radziłabym ci iśc do ginekologa bo ztym nie ma żartów..
    jakie znowu przerwy? kto ci głupot naopowiadał że potrzebne są przerwy przy stosowaniu antykoncepcji?
  • Nie podoba mi się 63% Podoba mi się! 37% (24 - 14)
    gość gość [04.07.11, 09:56]
    cytuj zgłoś link
    Najlepiej przy następnej wizycie u ginekologa się spytaj, ja także już 4 lata stosuję tabletki antykoncepcyjne i raz na miesiąc dwa odczuwam taki delikatny ból ale poszłam do mojej ginekolog zbadała mnie , zrobiła usg dopochwowe i powiedziała ze wszystko w porządku jest
  • Nie podoba mi się 41% Podoba mi się! 59% (17 - 24)
    gość gość [05.07.11, 10:05]
    cytuj zgłoś link
    ja odstawiłam tabletki przez to, mój lekarz mi to odradził, nareszcie trafiłam na rozsądnego

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
gość

Pozostało 4000 znaków.