Społeczność pyta i radzi. Społeczność pyta i radzi. Dodaj do ulubionych »
Liczba pytań: 17895 Liczba odpowiedzi: 158848
Kategoria: Antykoncepcja
gość
gość [05.11.12, 13:01]
Odpowiedzi 2

Alkohol a antykoncepcja hormonalna.

Witam! Nurtuje mnie pewna wątpliwość... Czy gdy bierze się tabletki antykoncepcyjne i w trakcie brania jednej z nich (akurat czas zażycia skrzyżował się z piciem alkoholu), nie obniża to wchłonięcia i zarazem skuteczności??

Wypowiedzi

 • Lusia23 Lusia23 [05.11.12, 19:37]
  cytuj zgłoś link
  Alkohol nie wpływa na działanie tabletek antykoncepcyjnych. Przeczytaj ulotke tam to pisze.
 • gość gość [05.11.12, 21:08]
  cytuj zgłoś link
  Ja brałam tabletki 5 lat i prowadziłam normalny tryb życia czyli tez piłam i w ciążę nie zaszłam. Działanie antykoncepcji obniżają np.antybiotyki. A no i oczywiście jeślibyś po tym alkoholu zwymiotowała tą tabletkę zanim się wchłonęła. Ale oczywiście nie popijaj tych "anty" alkoholem. :)
 • gość gość [13.11.12, 13:17]
  cytuj zgłoś link
  Guardiola w przypadku tych grzacy może mieć czyste sumienie. Najważniejszy jest kolektyw a nie pojedynczy gracz. Nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą w zajebistej formie i trener wyciągnie po sekundzie każdego z dołka. Bojan dostawał bardzo dużo szans i ich nie wykorzystał należycie, więc Pep stawiał na zawodnikf3w, ktf3rzy dawali na boisku więcej. Niestety Toure zaczął przegrywać rywalizację z Keitą, a Ibrahimović nie strzelał bramek. Miał ich Pep ciągle wystawiać skoro byli bezproduktywni? Tracilibyśmy punkty i krytykowalibyście Pepa, bo nie zdobył pucharf3w. Myślę, że wyniki to pierwszorzędna sprawa. Nawet jeśli są kosztem odejścia dwf3ch czy trzech niezadowolonych zawodnikf3w. Taki jest po prostu futbol na najwyższym poziomie, że jeżeli ktoś nie ma formy, ten odpada i przestaje być potrzebny. 0 0
 • gość gość [15.11.12, 08:30]
  cytuj zgłoś link
  Napieralski nie jest episkopalianinem ale poza wiarą w Boga porawdzi taką samą polityke tzn. małżeństwa gejf3w, aborcja, pigułki po, rozwody, in vitro itd.Dodać do jego poglądf3w wiare w Boga i cud! prorok! wzf3r! głos Boga w świecie wspf3łczesnym :/ Tak mi sie kojarzy Kościf3ł episkopalny ostatnio nawet pani Biskup przyjeła pedofila do tegoż kościołą jako duchownego.Dziwne to no ale prorokf3w czesto nie rozumiano.
 • Dargo Dargo [24.12.12, 11:14]
  cytuj zgłoś link
  Alkohol nie w pływa na tabletki hormonalne chyba że masz słaby organizm i zaczniesz wymiotować,to musisz wtedy pujść do lekarza po zmianę tabletek.Bo nie wszystkie tabletki można mieszać z alkoholem

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
gość

Pozostało 4000 znaków.