Społeczność pyta i radzi. Społeczność pyta i radzi. Dodaj do ulubionych »
Liczba pytań: 17883 Liczba odpowiedzi: 158563
gość
gość [04.02.13, 18:37]
Odpowiedzi 169

Czy laserowa korekcja wzroku jest bezpieczna?

Cały czas zastanawiam się nad korekcją wzroku. Póki co noszę ładne oprawki. Ale kusi mnie, żeby widzieć dobrze bez nich. Czy taka korekcja jest dla moich oczu bezpieczna? Gdzie najlepiej robić?

Najlepsza odpowiedź

gość gość [23.10.13, 09:22]
cytuj zgłoś link
Mnie też bardzo dziwi to, że ludzie się boją jestem rok po korekcji i wszystkie śmiało polecam! Miałam - 3 teraz mam 0, zapomniałam o tym że mialam wadę, to cudowne uczucie. Będę wdzięczna doktor Izdebskiej dozgonnie. :)

Pozostałe wypowiedzi

 • gość gość [06.02.13, 14:37]
  cytuj zgłoś link
  Osób które zdecydowały się na zabieg jest coraz więcej, ja też do nich należę. Zdecydowanie warto. A czy jest bezpieczna - w necie mnóstwo opinii osób po zabiegu, ja sama nie znalazłam żadnej strasznej historii. Warto zdać sobie sprawę, że okres po zabiegu każdy przechodzi inaczej, niektórzy prawie tego nie odczuwają - od razu świetnie widzą, niektórzy potrzebują czasu (mają mgiełkę, nie ostro widzą). Przed zabiegiem przeprowadza się szereg badań po których wiadomo czy Twoje oczy w ogóle nadają się do korekcji. I najważniejsze - doświadczony lekarz!
 • gość gość [06.02.13, 15:03]
  cytuj zgłoś link
  Moim zdaniem jest bardzo bezpieczny bo chyba nie było przypadku żeby ktoś wyszedł z gorszym wzrokiem niż przed :) Tylko trzeba pamiętać o dobre klinice i lekarzu:)
 • gość gość [07.02.13, 18:08]
  cytuj zgłoś link
  No dobrze to w takim razie które kliniki są bezpieczne?
 • gość gość [08.02.13, 09:23]
  cytuj zgłoś link
  Te które działają długo na ryknu, które mają sprawdzony i swój sprzęt. Dużo mamy nowych klinik a są też takie które mają sprzęt objazdowy - czyli we wotrek laser jest w Poznaniu a w środę we Wrocławiu.. Tak samo jak laser jeżdżą po kraju lekarze. Ja bym wolała mieć na miejscu swojego lekarza jakbym go nagle po zabiegu potrzebowała (a nie musiałabym szukać go po Polsce).
 • gość gość [08.02.13, 11:11]
  cytuj zgłoś link
  Ooo to nawet nie widziałem że takie są. A jeżeli chodzi o kliniki w stolicy?
 • gość gość [08.02.13, 23:24]
  cytuj zgłoś link
  Objazdowy laser? Może o rakiety patriot chodzi, bo nie wyobrażam sobie okulistycznej kliniki na kółkach... Przecież to nie szpital polowy (piła, siekiera i miednica na odpady medyczne)! Tu musi być stabilne (sterylne) środowisko, o zasilaniu nie wspomnę. Objazdowe to może byc badanie wzroku. Ktoś tu chyba science fiction uprawia.
 • gość gość [13.02.13, 09:53]
  cytuj zgłoś link
  Niestety ale takie są realia. Dlatego warto dobrze sprawdzić klinikę, sprzęt i lekarzy. W stolicy nie spotkałam kliniki bez swojego, stałego lasera..Ale może od czasu moich poszukiwań już coś się zmieniło ;). Ja miałam zabieg w Laserze na Grzybowskiej.
 • gość gość [13.02.13, 17:22]
  cytuj zgłoś link
  No powiem Ci że już sam poszukałem na stronkach i też trafiłam na tą klinikę, podobno już sporo są na rynku więc możliwe że im zaufam:)
 • gość gość [21.02.13, 10:59]
  cytuj zgłoś link
  Ja również jestem po lasiku. Podstawa są badania kwalifikujące (bądź nie) dana osobę do zabiegu. Jeżeli tu jest zielone światło wtedy cel mamy w zasięgu reki. Mnie zabieg przeprowadzał dok. Matusik w Nowym Wzroku w Warszawie. Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Zabieg krotki, bezbolesny a rekonwalescencja nie trwała długo. Jestem juz 8 m-cy po zabiegu i po wadzie nie ma śladu. Widze bardzo dobrze.
 • gość gość [25.02.13, 17:17]
  cytuj zgłoś link
  Wiecie o co chodzi z nową metodą EBK?

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
gość

Pozostało 4000 znaków.