Społeczność pyta i radzi. Społeczność pyta i radzi. Dodaj do ulubionych »
Liczba pytań: 17885 Liczba odpowiedzi: 158626
gość
gość [22.10.12, 00:18]
Odpowiedzi 11

Po jakim czasie może się poprawić wzrok?

Witam. Okulista powiedział, że mam szansę poprawić sobie wzrok. Po jakim czasie powinnam zauważyć poprawę? Czy jest to możliwe po pół roku?

Najlepsza odpowiedź

zosia89 zosia89 [17.05.13, 19:24]
cytuj zgłoś link
Moze przyjmuj tez równolegle dobry suplement jak Luteinę Bio Complex. Mysle ze własnie taki suplement spokojnie równiez moze sie przyczynić do tego ze wzrok moze sie poprawic.

Pozostałe wypowiedzi

 • gość gość [22.10.12, 02:06]
  cytuj zgłoś link
  Czyli po noszeniu okularów lub soczewek- niejasne. Ja noszę okulary na astygmatyzm,ale to męczace...nie wiem jaka cena soczewek torycznych, miesięcznych...
 • gość gość [22.10.12, 13:48]
  cytuj zgłoś link
  wzroku sie nie da poprawić...można poprawić widzenie zakładając okulary lub soczewki,to okulista miał na myśli(taki chwyt marketingowy...)a wzrok psujemy od samego narodzenia,i nic z tym sie nie da zrobić...
 • gość gość [23.10.12, 09:37]
  cytuj zgłoś link
  Są ćwiczenia ale mało skutecznie i wymagają codziennego ćwiczenia, kilka razy na dzień. I jest jeszcze korekcja - i to już faktycznie stała poprawa.
 • gość gość [23.10.12, 13:41]
  cytuj zgłoś link
  Korekcja chyba jest najlepszą metodą, wzrok sam się nie poprawi a jak masz małą wadę to spokojnie zejdą Ci do 0, trzeba oczywiście trochę wydać kaski, ale robisz to raz na całe życie. No ale czasem kliniki robią jakieś konkursy, promocje, więc sądzę że warto.
 • gość gość [23.10.12, 23:28]
  cytuj zgłoś link
  Na szlakach turystycznych sa takie drogowskazy: "schronisko 25 minut". Siadasz wtedy i czekasz 25 minut, czy ruszasz w drogę? Schronisko samo nie przyjdzie, wzrok się sam nie poprawi. Ćwiczenia (3,5 mln minut), okulary/soczewki (też koło tego), korekcja laserem (miesiąc).
 • gość gość [13.11.12, 11:30]
  cytuj zgłoś link
  OCHRONA I WYDAJNOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.Nasz Toughbook CF-29 jest wytrzymały jak żaden inny i oytmpalnie przygotowany do pracy w najcięższych warunkach w przemyśle i w terenie. Wstrząsy, uderzenia, zimno, gorąco, pył i wilgoć nie stanowią dla Toughbooka żadnego ryzyka. Stabilny uchwyt pozwala zapobiegać upadkom najczęstszej przyczynie uszkodzeń. Przy wadze 3,62 kg oferuje on najlepsza wydajność obliczeniową. Mobilna technologia Intel? Centrino? gwarantuje większą elastyczność, a optymalny odbif3r sygnałf3w WLAN jest możliwy dzięki dwu antenom umieszczonym w obudowie ekranu. Naładowany akumulator zastosowany w CF-29 zapewnia do 8 godzin pracy. Antyrefleksyjny ekran dotykowy XGA o przekątnej 13,3 cala jest czytelny nawet przy bezpośrednim padanniu promieni słońca. Dodatkowo możliwa jest instalacja wewnątrz obudowy opcjonalnych modułf3w Bluetooth?, GPS lub GPRS.
 • gość gość [15.11.12, 06:46]
  cytuj zgłoś link
  Możesz sobie nie akceptować. A co pzeiwdoiałbyś na moje stwierdzenie np. takie: "nie jestem w stanie zaakceptować liberalizmu XXI wieku" Ja go akceptuję w takiej formie, że wiem, iż jest czego Ty jesteś przykładem. I jeszcze dwie sprawy: 1. "W wyborach oczekiwałbym, aby kandydaci za cel stawiali sobie zrobienie czegoś dla wyborcf3w. Nie dla siebie. Zajmowanie się tylko następstwami katastrofy w parlamencie lat 2011-15, a więc już całe lata po tym zdarzeniu, to – ten zarzut niestety musi paść – prywata w wydaniu wdowy po jednej z ofiar." Tylko dlatego, że Ty nie chcesz wyjaśnienia sprawy katastrofy, to chęć tego wyjaśnienia przez Zuzannę Kurtykę, a także przeze mnie jako wyborcy, nazywasz prywatą? To coś Ci tzw. liberale powiem. Otf3ż mamy demokrację i każdy może mieć swf3j powf3d do startu wyborach. Niekoniecznie musisz ten powf3d popierać. Ktoś Cię zmusza może? A może nie wiesz, że mamy demokrację? 2. "dla ich wspf3łobywateli i wyborcf3w, ktf3rzy mieli szczęście nie stracić nikogo na pokładzie feralnego samolotu, sprawa katastrofy jest już zupełnie nieistotna" Ty możesz mieć to w dupie, ale je tego tak nie traktuję. Dla mnie jest to sprawa istotna. I mam do tego prawo! Co? Może nie mam? pozdrps. nie cierpię ludzie, ktf3rzy uważają, że pozjadali wszystkie rozumy u wypowiadają się w imieniu innych.
 • frost96 frost96 [21.11.12, 10:18]
  cytuj zgłoś link
  jezeli twoja wada jest nie wielka,ktorej przyczyną było rozleniwienie gałek ocznych przez długie siedzenie przed ksiazkami czy komputerem to warto zastosowac odpowiednie cwiczenia oczu które wzmocnią mięśnie oczu i tym samym poprawią jej akomodacje dzieki czemu znów będziesz mogła dobrze widzieć z daleka
 • zosia89 najlepsza zosia89 [17.05.13, 19:24]
  cytuj zgłoś link
  Moze przyjmuj tez równolegle dobry suplement jak Luteinę Bio Complex. Mysle ze własnie taki suplement spokojnie równiez moze sie przyczynić do tego ze wzrok moze sie poprawic.
 • gość gość [28.08.17, 23:15]
  cytuj zgłoś link
  to chyba roznie bywa, chyba zelzy tez od schodzenia. najwiecej powie Ci lekarz. osobiscie chodze do www.panhilary.lodz.pl/ - moze tez sie udaj na badanie i konsultacje?

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
gość

Pozostało 4000 znaków.