Społeczność pyta i radzi. Społeczność pyta i radzi. Dodaj do ulubionych »
Liczba pytań: 17883 Liczba odpowiedzi: 158564
Kategoria: Choroby krwi
kasia
kasia [15.04.11, 15:29]
Odpowiedzi 2

Wysoki poziom żelaza

Ostatnio robiłam badanie na poziom żelaza. Wyszło mi ponad normę czyli 230. Co to może oznaczać? Czy mam powody do zmartwienia?

Wypowiedzi

 • Nie podoba mi się 100% Podoba mi się! 0% (11 - 0)
  Szarka Szarka [16.04.11, 16:08]
  cytuj zgłoś link
  może powtórz badanie? mi też wyszło kiedyś ponad normę, a ponowne badanie już w normie, ale nie wiem nawet o czym świadczy podwyższony poziom żelaza.
 • gość gość [09.08.11, 23:24]
  cytuj zgłoś link
  Za duzo jasdascie czerwonego mięsa ze zwierzeciny,,a moze by tak ograniczyc sie?
 • gość gość [27.05.12, 06:28]
  cytuj zgłoś link
  Witam Pani Iwono,Bardzo dziękuję za konsultację. Powiem szczzree, że ta lista produktf3w całkowicie zmieni moje nawyki żywieniowe jest tam mnf3stwo produktf3w, ktf3re jadłam a okazuje się że nie powinnam. Jadłam dużo kurczakf3w i pomidorf3w, szukałam specjalnie chleba żytniego (myśląc, że to dla mojego zdrowia) a okazuje się że nie powinnam tego jeść ..Mam świadomość,że źle robię jedząc 2-3 posiłki dziennie, ale pracuję w biurze do 15.30 i niemożliwe jest dla mnie zjedzenie obiadu o właściwej godzinie .postaram się poprawić w tym temacie. Na pewno będę zwracać uwagę, aby jeść produkty z listy. Mam problem ze zrozumieniem tabeli z indeksem glikemicznym. czy dobrze rozumuję, ze raczej powinno się wybierać produkty z niższym indeksem? ale mam zasugerowane, aby jeść np. arbuza a jest wymieniony w tabeli z wysokim indeksem. czyli jak zjem arbuza , to mam ograniczyć inne produkty z tej grupy? nie bardzo wiem jak mam to wszystko łączyć , bo napewno są w tej tabeli produkty, o ktf3rych wogf3le powinnam zapomnieć typu coca cola czy ziemniaki itp.Na pewno zakupię polecane przez Panią produkty. Proszę mi powiedzieć jak dlugo powinnam je stosować? Czy można je ze sobą łączyć?myslałam o zakupie ParaProteX, Slim Formula oraz AC-Zymes ( jak długo brać ac-zymes?)pozdrawiam i dziękujęMałgorzata S.
 • gość gość [27.05.12, 06:56]
  cytuj zgłoś link
  agusiabardzo ważne jest takie informowanie ludzi o pzwdariwych produktach, tych ktf3re rzeczywiście są z uprawy ekologicznej. Dużo mozna dowiedziec sie od sprzedawcf3ww sklepach ze zdrową żywnością. Ja właściwie poznałam zasady upraw i znakowanie produktf3w jako klientka sklepu Vert w Krakowie. teraz mieszkam na drugim końcu Polski, ale zakupy nadal tam robie w sklepie internetowym biovert.pl. Zawsze jasno maja oznaczone ktf3ry produkt jest bio, lub eko.

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
gość

Pozostało 4000 znaków.